Oficjalna, najstarsza strona internetowa poświęcona Powiatowej Amatorskiej Lidze w Halowej Piłce Nożnej Pięcioosobowej w Świdniku.

PostWysłany: Sob 18:54, 01 Gru 2007    Temat postu: opinie po III kolejce

OSP Janówek-Starostwo
Janówek w końcu pokazał że umieją grać. A w Starostwie nie było jednego gracza z numerem 10 i gra im się w ogóle nie kleiła.

Stryjno Sad Kawęczyn-ETW
Zaskakujące prowadzenie Stryjna 1:0 chociaż mogło być 2:0 ładnie położył bramkarza ale przestrzelił. W drugiej połowie ETW pokazało, że jednak oni są faworytami w tym meczu.

Komes Wierzchowiska-GKN
Cóż nie wykorzystaliśmy wiele sytuacji. Komes zagrał szybką halówkę i to ich poprowadziło do zwyciestwa

Dwójka-Galant Team
Nie widziałem pierwszej połowy zaskoczeniem dla mnie był wynik 2:2 ale w drugiej połowie Dwójka dominowała i pokazała że są faworytami do wyjścia z ligi.

// ostatni raz poprawiłem Ci błędy (tylko te gryzące w oczy)bez wyciągania konsekwencji... powinienem go usunąć za ilość błędów.

Komes -GKN

Kolego chyba byłeś na innym meczu ! Nie stworzyliście sobie zadnej klarownej sytuacji,a sytuacje stwarzaliście sobie po błedach Komesu.Powinieneś sie cieszyć z wyniku 2:0 bo ten mecz mógł równie dobrze skończyć sie dwu cyfrowo.

Co do innych meczów ta liga jest nieobliczalna,tu każdy może wygrać z każdym...Zapowiada sie ciekawa liga:)

Komes -GKN

przepraszam, że sie wtrącę... ale każdą sytuację bramkową uzyskuje się po błędzie drużyny przeciwnej Wink

trolo
Oldboy

Posty: 124

PostWysłany: Nie 0:43, 02 Gru 2007    Temat postu:

Komes -GKN

kolego nie zakończył by sie takim wynikiem a pare sytuacji było pare po wyrzutacha bramkarza i pare po akcjach i nie przesadzaj aż tak nie dominowali

Dwójka Kier
Oldboy

Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 155

Skąd: dokąd

PostWysłany: Nie 10:15, 02 Gru 2007    Temat postu:

no chyba akurat zawodnik/forumowicz trolo to chyba nie był na innym meczu! Wink no to i ja pokuszę się o swoją opinię:

Rzeczywiście Janówek "wrócił", ale to nie do końca tak... pamiętacie Starostwo z ubiegłego sezonu? Stare Sterostwo też wróciło! Wszystko to (jak ktoś już zauważył) przez brak reżysera gry...
Już myślałem, że będzie "sobota cudów", ale niestety ETW gra w tym sezonie bardzo dobrze i pewnie zmierza do tzw. grupy mistrzowskiej. W Stryjnie rzeczywiście pojawił się bardzo dobry zawodnik, wręcz "Boski"... Wink

Niestety krótko oglądałem, ale skoro przez długi czas było "tylko" 1-0 to NIE MOGŁO BYĆ MOWY o dwucyfrówce, no spokojnie... opinia Trola jest na pewno subiektywna, on grał, jemu "zdawało się", że robili jakieś sytuacje, ale z boku było widać TROSZKĘ inaczej...

Dla mnie szczerze mówiąc też wynik do przerwy był TROSZKĘ zaskoczeniem, na szczęście w drugiej połowie już wszystko zaskoczyło tak jak trzeba największa na razie wygrana w 3 lidze stała się faktem... tu też ktoś z Galanta (Galantu?) mógłby napisać, że było blisko, a mecz był wyrównany.... tylko po co...?
pozdrawiam
za tydzień szlagier Dwójka - Starostwo (powtórka z baraży tamtego roku)

sbiscec
Oldboy

Posty: 136

PostWysłany: Nie 11:54, 02 Gru 2007    Temat postu:

Dwójka Kier napisał:

Niestety krótko oglądałem, ale skoro przez długi czas było "tylko" 1-0 to NIE MOGŁO BYĆ MOWY o dwucyfrówce,

nie to, żebym się czepiał, ale "1-0" to już dwucyfrówka Razz

Dwójka Kier
Oldboy

Posty: 155

Skąd: dokąd

PostWysłany: Nie 11:58, 02 Gru 2007    Temat postu:

hehe, no tak! tyle tylko, że nie ja to napisałem jako pierwszy!
ps. nie żebym się czepiał, ale Twoja wypowiedź jets NIE W TEMACIE Wink
POZDRO!
ps.2 jestem za kulturą, porządkiem itp. ale przeciw sztucznym zasadom, profesjonalnym forum AMATORSKIEJ ligi!!!!

Wyciąg z niepisanego regulaminu:
"Administrator/Moderator" nie nabija postów - on jasno i przejrzyście komunikuje się z użytkownikami forum.
... żartuję... już daję sobie ostrzeżenie, a Tobie nie... mam ciąg dalszy dobrego dnia Smile

crazy
Junior

Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 31

PostWysłany: Nie 12:47, 02 Gru 2007    Temat postu:

Wpadłem tylko na mecz więc poza widokami od strony szatni na mecz Stryjno-ETW (zaskakujące prowadzenie Stryjna) niewiele mogę dodać, jednak odniosę się do tego:
Komes -GKN

... Nie stworzyliście sobie zadnej klarownej sytuacji,a sytuacje stwarzaliście sobie po błedach Komesu.Powinieneś sie cieszyć z wyniku 2:0 bo ten mecz mógł równie dobrze skończyć sie dwu cyfrowo.

Zrozumiałym jest, że siedząc na trybunach inaczej to wygląda niż grając ale mieliśmy 2 "setki" i kilka sytuacji do zdobycia bramki, może Komes miał więcej sytuacji, wypada lepiej bo są młodzi i wybiegani, grają bardziej technicznie i to się ogląda lepiej. Jednak pisanie głupot o "dwu cyfrówce" przy wyniku 1:0 przed końcem meczu i w ostatnich sekundach stracona 2 bramka to delikatnie mówiąc brak profesjonalizmu lub zwykłe chamstwo piszącego takie brednie. Piłka nożna to wykorzystywanie błędów przeciwników, tylko skuteczność i szczęście decyduje o tym czy się to zamienia w bramki.
Więcej obiektywizmu bo pozwolę sobie przypomnieć, że jest to "Powiatowa Amatorska Liga w Halowej Piłce Nożnej Pięcioosobowej" więc gramy dla przyjemności, zabawy i czystego uprawiania sportu - więcej szacunku dla przeciwnika!

zaganiacz
Trampkarz

Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 14

PostWysłany: Wto 21:25, 04 Gru 2007    Temat postu:

OSP Janówek – Starostwo/Lach-Us 3:1
Jak ktoś pisał już wcześniej, Starostwo wróciło do swojego poziomu gry z tamtego sezonu (brak zawodnika z nr. 10), a Janówek wzmocnił sie dwoma zawodnikami i brakiem bramkarza(siatkarza) Smile (bez urazy) i to wystarczyło na Starostwo

Stryjno Sad Kawęczyn - ETW 1:2
Wymęczone zwycięstwo ekipy ETW, pierwsza połowa była zaskoczeniem dla wszystkich 1:0 dla Stryjna (wzmocnienie dwoma zawodnikami bramkarz i jeden gość w polu) niespodzianka wisiała w powietrzu ale druga połowa to juz zdecydowane ataki na bramkę Stryjna, bramka była zaczarowana'Shocked', trzy poprzeczki i dwa słupki i ten bramkarz wybijał wszystko co szło w światło bramki, ale poległ dwa razy co dało ETW trzy punkty i samodzielny fotel lidera.

Komes - GKN 2:0
Komes zagrał swoje, zaprezentował szybką piłkę co wystarczyło na (moim zdaniem) osłabiona ekipę GKN (brak bramkarza z tamtego sezonu, zawodnika który przeszedł do Sonica i nie grał ich najlepszy moim zdaniem zawodnik), dwóch zawodników na ławce rezerwowych to za mało na wybieganą ekipę Komesu.

Dwójka - Galant Team 8:2
Pierwsza połowa zaskakująca, wyrównana gra obu ekip ze wskazaniem na Galant, druga połowa to juz dominacja Dwójki. Bardzo pozytywnie zaprezentowała sie młodzież ekipy Galantu, słyszałem jak paru zawodników na trybunach pochlebnie wyrażało się o nich (a w szczególności o chłopaku bez numeru), wyrażali nawet chęć pozyskania go w nowym sezonie Smile

Ruch Lublin - Parasol Pub 5:2