PostWysłany: Sob 22:20, 07 Lut 2009    Temat postu:

10.30 Kroll&Zagłoba – Sawa Merawilia 0-2
11.00 OSK Amigo Sierpień '80 PZL - Pegimek 3-1

Trampkarz

Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 14

PostWysłany: Nie 14:17, 08 Lut 2009    Temat postu:

Straż przerwała złą passe i może jeszcze namieszać w tej lidze Smile ciekawe widowisko kilka nie wykorzystanych sytuacji po obu stronach ... w PSP wyróżniającymi postaciami Sieczkarz (dwie bramki) i Pawelec

Kroll-Sawa 0:2
Meczu widziałem tylko ostatnią minutę i drugą ładną bramkę Sawy po pięknym rajdzie ale wynik myślę bez niespodzianki.Pewne 3 punkty Sawy i podobnie jak Amigo odjechali od strefy barażowej!
Amigo-Pegimek 6:0
Stare porzekadło piłkarskie mówi że niewykorzystane sytuacje mszczą się okrutnie! Tak właśnie było dzisiaj. Pegimek zaczął mecz zupełnie nieźle i gdyby dwie setki znalazły miejsce w siatce może wynik byłby zupełnie inny! Niestety brak dokładności w wykończeniu i brak szczęścia boiskowego sprawił że Pegimek bez bramek a Amigo inkasuje kolejne 3 punkty i znacznie poprawia dorobek bramkowy!
Drużyna OSK Amigo po pierwszych dość marnych minutach jeżeli chodzi o piękno gry rozkręca się w drugiej połowie i pokazuje ładny szybki futsal a co najważniejsze skuteczny! Gratulacje!

Straż-ETW 4:2
Strażacy zaczęli nieco bojaźliwie i z pewnym respektem do przeciwnika to było widać zwłaszcza że grali dzisiaj bez swojego najlepszego strzelca Pawła Oskroby!
ETW mam wrażenie bardzo pewne siebie parło na Strażaków i po jednej z akcji niesamowity Łukasz Samarczenko po piękny strzale lokuje piłkę w siatce obok zupełnie zaskoczonego bramkarza Straży!
Wydawało się że to kolejny mecz ETW gdzie strzelają bramkę i wiozą już do końca. Jednak Strażacy z minuty na minutę grają mądrzej.Dobrze kryty Samorczenko żeby coś zrobić zaczyna faulować i..... dostaje kartkę żółtą jak się okazuje drugą w meczu więc musi opuścić boisko! Teraz Straż wietrzy swoją szansę i po dobrej akcji Paweł Sieczkarz pokonuje bramkarza ETW! Mamy 1:1.ETW bierze czas i stara się uspokoić grę ale bez Łukasza S.podobnie jak bez Bartka K. z ubiegłego sezonu to już nie to samo!
Wprawdzie strzelają jeszcze bramkę na 1:2 po dyskusyjnej sytuacji gdzie w ataku byli Strażacy i pewni że mają faul i nie wracają za akcją to jednak zaczynają się gubić!
Następna akcja Strażaków i znowu gorąco. W tzw. młynie pod bramką piłkę zawodnik ETW wybija z linii chyba nawet ręką ale sędziowie nie reagują.Po kolejnej sytuacji bramkarz ETW jest już bezradny!
Ostatnia minuta to rozpaczliwy napór ETW pięknie skontrowany przez Straż na 3:2 i po golu Sieczkarza drugim dzisiaj na 4:2! Nerwy puszczają Świętemu który nie mogąc pogodzić się z porażką wykrzykuje na sędziego dostając UWAGA:CZWARTĄ ŻÓŁTĄ kartkę w sezonie i wedle przepisów ma mecz pauzy! Więc za tydzień ETW pauzuje a potem ostatni mecz z Leszkami zagrają bez swojego podstawowego bramkarza!
Historia lubi się powtarzać. W pierwszym meczu tych drużyn też wygrała Straż(1:0) i żółtą kartką ukarany został Świątek!
Wielkie gratulacje dla Strażaków którzy wracają z dalekiej podróży do walki o górne miejsca w tabeli i mogą jak pisze KiwaJakotako "jeszcze nieźle namieszać"!
Pozdrawiam!

timo

Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 1

PostWysłany: Nie 19:35, 08 Lut 2009    Temat postu:

Z tego co opisujesz Figo na temat "czwartej kartki" bramkarza ETW to wydaje mi sie ze z Wami powinien zagarac w ostatniej kolejce.Poniewaz za tydzien jak druzyna ETW pazuje to jednak jest tak jakby rozegrala mecz.

PostWysłany: Nie 22:35, 08 Lut 2009    Temat postu:

O ile mi wiadomo to przepisy mówią że pauza dotyczy najbliższego meczu rozgrywanego a nie pauzy bo było to by bez sensu jakby kara dotyczyła meczu gdzie pauzuje cała drużyna!
W gruncie rzeczy to nam to nie bardzo pasuje bo ze Świtem przegraliśmy właśnie wtedy gdy nie mieli bramkarza wiec wolałbym żeby grali wszyscy i u nas i u nich!